Hakkımızda

Sun Rent A Car 1978 yılında 5 araçla, bir aile şirketi olarak kuruldu. Kuruluşunun ilk yıllarından beri müşteri odaklı servis sağlayan ve müşterilerinin isteklerini her zaman birinci planda tutan bir şirket olmaya özen gösteren Sun Rent A Car, günümüzde 389 araçlık filosuyla ve müşterilerine, 7/24 online Kıbrıs rent a car ve rezervasyon olanağı sunduğu KKTC Kiralık Araç markasıyla, Kıbrıs araç kiralama sektörünün en büyük kiralık araç şirketidir.

Şirketin kuruluşundan bugüne dek, Kıbrıs rent a car sektöründe daha iyi hizmet anlayışı ile müşterilerimize verdiğimiz değer ve müşteri odaklı bakış açımız ilk günkü gibi devam etmektedir. Kıbrıs araba kiralama hizmet kalitesi her zaman odak noktamız olmuş, bu felsefe doğrultusunda siz müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için kendimizi yenilemeyi hedef olarak belirledik. Sun Rent A Car hem başlangıç itibariyle, hem de KKTC Kiralık Araç markasıyla, her zaman katma değerli servisleri ilk önce sunan, bu konuda liderlik yapan ve rakiplerine örnek olan bir şirket olmuştur. 

KKTC Kiralık Araç markasıyla, Sun Rent a Car olarak, Odak noktamız, müşterilerimizin güvenliği ve Kıbrıs araç kiralama sürecinin onlar açısından güzel bir tecrübe olmasını sağlamaktır. Bu amaçla, her zaman kiralık araçlarımızın iyi durumda olduğundan emin olmak için, tüm araçlarımız araç kiralama öncesi kalifiye mekanik ve elektrik teknisyenleri tarafından servis ve kontrol edilmektedir.

KKTC Kiralık Araç markasıyla, Sun Rent a Car, Kuzey Kıbrıs’ta talep ettiğiniz adrese kiralık araç teslim edip, almak gibi katma değerli servisleri, müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Talebiniz üzerine, ücretsiz bebek ve çocuk koltuğu ve ücretsiz Kuzey Kıbrıs haritası sağlamak diğer, Kıbrıs araç kiralama müşterilerimize özel servislerimiz arasındadır.

Hizmet odaklı, araç kiralama müşteri temsilcilerimiz, sizlere dilediğiniz  konuda memnuniyetle yardımcı olmaktadır. Hizmetlerimizin ödülü olarak; gerek Türkiye'den, gerekse dünyanın değişik ülkelerinden KKTC'ye ziyarette bulunarak, araç kiralama hizmeti almak isteyen turistler tarafından en fazla tercih edilen Kıbrıs araç kiralama şirketi olmaktan gurur duyuyoruz.

Kuzey Kıbrıs’taki ziyaret amacınız ister iş, ziyaret  isterse turistik amaçlı olsun size her zaman en iyi araba kiralama hizmeti sunmak için hazırız. Rezervasyonlarınızı daha hızlı ve kolay yapmanızı sağlamak için yenilenmiş KKTC Kiralık Araç web sitemizle 7/24 hizmetinizdeyiz.

Kuzey Kıbrıs’taki ziyaretinizin keyifli geçmesini, Kıbrıs kiralık araç hizmetimizin de bu tatiliniz veya iş geziniz süresince ziyaretinize olumlu katkıları olmasını dileriz.

 

Kalite Politikamız

KKTC Kiralık Araç markasıyla, Sun Rent a Car olarak, kalitenin erişilecek bir amaç olmaktan çok, devamlılığı olan ve sürekli gelişim gösteren bir süreç olduğunu düşünmekteyiz. Bu inanç doğrultusunda şirketimiz müşteri memnuniyetini nihai hedef olarak kabul etmiş ve kalite politikasını aşağıdaki prensipler doğrultusunda şekillendirmiştir.